Nohavice Vintage Industries Vince Cargo Jogger - olivové

Nohavice Vintage Industries Vince Cargo Jogger - olivové
  • Značka: Vintage Industries
  • Kód tovaru: 1036-OLIVESAGE

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Vince Cargo Jogger sú nohavice s elastickými nohavicami a sťahovateľným elastickým pásom prispievajúcim k zvýšenému komfortu pri nosení. Strih nohavíc je takzvaný regular fit. Ako už je u Vintage Industries dobrým zvykom, sú nohavice spracované starostlivo, švy a šitie je rovné a kvalitné, prebytočné nite sú začistené a nohavice, rovnako ako ďalšie výrobky pôsobí veľmi dobrým a odolným dojmom.

Pružnosti nohavíc je docielené použitím elastické zmesi bavlna a spandex v pomere 95/5. Vďaka tomu sú nohavice pohodlné, v páse priliehavé a nie je nutné používať opasok. Nohavice však očkami na opasok disponujú, takže ak opasky nosíte, očká sú pripravená pre opasky až do šírky 45 mm. Zapínanie nohavíc je riešené pomocou gombíka a kovového zipsu vybaveného poistkou, takže sa Vám nohavice samy od seba nerozepne.

Ako už napovedá názov, nohavice majú po bokoch dve priestranné cargo vrecká kryté príklopku, ktorá sa zapína na tri kovové patenty. Ďalej majú obligátne dve bočné vrecká so šikmým vstupom a na zadnej strane potom ďalšie dve vrecká, kryté tiež klopou zapínanie na patenty.

Parametre
Materiál100% bavlna
Nohavice Vintage Industries Vince Cargo Jogger - antracitovéNohavice Vintage Industries Vince Cargo Jogger - svetlo olivovéNohavice Vintage Industries Vince Cargo Jogger - navyNohavice Vintage Industries Vince Cargo Jogger - coyoteNohavice Vintage Industries Vince Cargo Jogger - sivé

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👨 Pre mužov